Kim jesteśmy

Od 2008 roku jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza wysokiej jakości rozwiązania na rynku pracy. Nasze usługi objęte są gwarancją, zapewniamy wszelką poufność oraz profesjonalną obsługę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania i programy partnerskie. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, między innymi: WAGO, Volvo, Google, HP, DeLaval, Bosch, WABCO, Polifarb, Whirpool.

Pracujemy w strefie Schengen, głównie w Polsce i na terenie krajów WNP. Obsługujemy duże i małe przedsiębiorstwa. Tworzymy międzynarodową sieć ponad 100 agencji, które oferują usługi na rynku pracy. Współpracujemy także z instytucjami takimi jak Powiatowe Urzędy Pracy, Straż Graniczna oraz inne organy Państwowe.

Jak pracujemy

Docieramy do kandydatów wieloma metodami. Łączymy odpowiednio Pracodawców oraz Pracowników, komunikujemy obie strony i koordynujemy przebieg rekrutacji. W ten sposób usprawniamy cały proces rekrutacji i oszczędzamy czas naszych Klientów oraz Kandydatów. Poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności chcemy nieustannie podnosić poziom świadczonych usług. Naszym Klientom w trakcie współpracy zapewniamy wszelką poufność oraz profesjonalną obsługę, wszystkie usługi objęte są gwarancją satysfakcji.

Nasza agencja posiada w bazie pracowników różnych specjalności z całej Europy, docieramy do kandydatów wieloma metodami (np. drogą telefoniczną, mailową i bezpośrednio). Znając oczekiwania poszczególnych Pracodawców oraz Pracowników, odpowiednio łączymy odpowiednio kontakt oraz drogę formalną, dalej komunikujemy obie strony i koordynujemy przebieg rekrutacji. W ten sposób usprawniamy cały proces rekrutacji i oszczędzamy czas naszych Klientów oraz Kandydatów.

Cel działania

- Współpraca z instytucjami, firmami prywatnymi oraz pośrednikami na międzynarodowym rynku pracy;
- Inicjowanie i wspieranie działań zapewniających łączenie ze sobą pracodawców i pracowników;
- Inicjowanie przedsięwzięć mających na celu optymalizację kosztów przy zatrudnianiu pracowników;
- Działania na rzecz zachowania pełnej demokracji ekonomicznej i społecznej obywateli państwa polskiego;Sieć agencji pracy

Wybieramy kadrę pracowniczą i pomagamy w jej zatrudnieniu. Pracujemy według sprawdzonych metod, dzięki którym upewniamy się, że umiejętności kandydatów pokrywają się z wymaganiami Klienta.

Czemu warto wybrać pracowników tymczasowych ze wschodu? Wielu pracodawców zadaje sobie to pytanie, nie wszyscy jednak wiedzą, że kadry z krajów WNP i Dalekiego Wschodu stają się już teraz jednym z kluczowych czynników decydujących o konkurencyjności przedsiębiorstw.

Już teraz Ukraincy pracują w takich branżach jak rolnictwo, budownictwo, przemysł ciężki, produkcja przemysłowa, czy transport.

Za zatrudnieniem pracownika np. z Ukrainy przemawia wysoka motywacja u osób z zagranicy, dla których praca w Polsce daje szanse na rozwój i poprawę warunków bytowych.

Nie mniej istotne są również atrakcyjne stawki wynagrodzeń, w oparciu o które trudno znaleźć na lokalnym rynku pracy fachowców o podobnych kwalifikacjach.


Usługi rynku pracy

Oferujemy pracowników dla przemysłu spożywczego, budownictwa, transportu i magazynowania oraz produkcji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone metody rekrutacji.

Dobór pracowników jest oparty o wielostopniową selekcję, dzięki której upewniamy się, że umiejętności kandydatów będą pokrywać się z Państwa wymaganiami.

Po akceptacji kandydatów przez Państwa, pilnujemy, aby przyszli pracownicy otrzymali niezbędne dokumenty (w tym wizę oraz pozwolenie na pracę), a także by bezpiecznie dotarli do Państwa firmy.

W ramach danej usługi proponujemy bardzo atrakcyjne stawki rekrutacyjne. Nie ponoszą Państwo również żadnych kosztów przed zakończeniem bezpłatnego dwutygodniowego okresu próbnego, co więcej, w przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych przez pracownika usług oferujemy jego bezpłatne zastępstwo.


Optymalizacja

Klient prowadzi ewidencje czasu pracy pracowników tymczasowych i przekazuje informację do agencji. Na tej podstawie wystawiona zostanie faktura ze zbiorczą ilością godzin przepracowanych przez pracowników oddelegowanych do Pracodawcy.

Leasing pracowniczy polega na oddelegowaniu pracowników do innego pracodawcy, umożliwiając przedsiębiorcom dynamiczną reakcję za zmiany w zapotrzebowaniu na pracowników, elastycznie dostosowując wielkość zatrudnienia do bieżących potrzeb.

Usługa ta wykorzystywana jest również w razie konieczności tymczasowego zastępowania pracowników, którzy korzystają np. ze zwolnień lekarskich, a także gdy rozwój firmy wymaga kolejnych osób, natomiast ich zatrudnienie wiązałoby się z przekroczeniem ustawowych limitów (np. składki na fundusz socjalny, PFRON itp.).