Pracownicy ze Wschodu

Pośredniczymy w zatrudnieniu pracowników z Ukrainy. Pozyskujemy pracowników na wybrane stanowiska i zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem. Ty jako pracodawca otrzymujesz gotowych do pracy fachowców, z kompletem badań i niezbędnych dokumentów.

 • Doradzamy w kwestii zatrudniania
 • Sprawdzamy kwalifikacji w procesie rekrutacji
 • Prowadzimy czynności formalno-prawne w celu uzyskania wiz

Proces zatrudnienia

 • Rekrutacja i selekcja pracowników z Ukrainy – Korzystamy z własnych baz kandydatów lub prowadzimy poszukiwania odpowiednich pracowników bezpośrednio na Ukrainie. Nasi agenci mówią biegle w j. ukraińskim i doskonale znają rynek pracy.
 • Pomoc w formalnościach związanych z zatrudnieniem – Wnioskujemy o oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, podpisujemy z kandydatami umowy, wysyłamy ich na badania i następnie – z kompletem dokumentów – oddelegowujemy ich do pracy.
 • Organizacja transportu i zakwaterowania – Pomagamy pracownikom w organizacji transportu z Ukrainy do Polski, a w przypadku, kiedy ty jako klient nie masz takiej możliwości, również w znalezieniu zakwaterowania w Polsce.
 • Wsparcie konsultanta z j. ukraińskim – Zapewniamy wsparcie konsultanta podczas całego okresu trwania umowy. Nasi konsultanci pomagają w komunikacji na linii pracodawca-kandydat i służą wsparciem w przypadku pytań czy problemów po którejkolwiek ze stron. 

Sprawdż, co jeszcze możemy zaoferować

więcej usług >>

Szybki kontakt

   

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TAEURO. Przetwarzanie Twoich danych następuje wyłącznie w celu nawiązania kontaktu lub w celu udzielenia odpowiedzi na podane w formularzu kontaktowym pytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Kontakt

  Biuro

  Obsługa w dni robocze pn.-pt. w godz. 9-16

  Email

  biuro@megapol.org.pl

  Wrocław

  71 750 6067

  Warszawa

  22 247 2822